Kick Boks

kick-boks

Dövüş sanatlarının ve boks tekniklerinin bir araya geldiği bir kardiyovasküler antrenman yapmanızı sağlar. Kick Boks, sporcuların eldiven giyerek boks yumruklarını ve karate tekmeleri kullandıkları bir savunma ve saldırı sporudur.

Kick Boks, kalp fonksiyonlarını ve kalori yakımını artırarak üst/alt vücudun çalışmasını sağlar. Kick Boks diğer aerobik aktivitelere oranla inanılmaz yüksek bir kalori yakımı sağlar. Dakikada 6 ila 8.3 arası kalori yakarsınız ve bu düzenli bir tempoda koşmaya ya da yoğun bir aerobik antrenmanı yapmaya bedeldir. Kick Boks, faydaları sebebiyle pek çok insan tarafından tercih edilen sağlıklı bir alternatiftir.

Kick Boksun sağladığı aerobik faydaların arasında yüksek kan basıncını ve LDL kolesterol seviyesini düşürmesi, şeker ve kroner kalp hastalıklarından koruması sayılabilir.

Kick Boks bütün vücudu çalıştırdığı için büyük kas gruplarının hepsinin güçlenmesini sağlar. Fitness meraklıları, Kick Boks ile kısa süre zarfında tüm vücut antrenmanı yapabilir. Antrenman esnasında büyük ve küçük kas grupları birlikte çalıştığı için esneklik de kazanılmış olur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Bir Cevap Yazın